Tłumaczenie konferencyjne na wielojęzycznej imprezie – śniadanie biznesowe z PSTK

lut 1, 2019 | Aktualności - tłumacz

Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych zaprasza firmy organizujące wielojęzyczne imprezy, kongresy i konferencje prasowe na śniadanie. Tematyka spotkania dotyczyć będzie współpracy organizatorów konferencji z profesjonalnymi tłumaczami. Śniadanie odbędzie się w Warszawie o godzinie 10.00 20 lutego 2019 r. w restauracji Biała – Zjedz i wypij (ul. Francuska 2).

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zorganizować wielojęzyczną imprezę, a także na co zwracać uwagę podczas szukania profesjonalnych tłumaczy. Każdy z uczestników będzie mógł przekonać się, w jakich szczególnych warunkach zawodowi tłumacze konferencyjni wykonują swoją pracę i spróbować swoich sił kabinie do tłumaczenia symultanicznego. Ponadto członkowie PSTK opowiedzą o specyfice swojego zawodu, a także o dobrych praktykach w branży tłumaczeń konferencyjnych. Na koniec uczestnikom szkolenia wręczone zostaną “Przewodniki po tłumaczeniu konferencyjnym”. Przewidziano też czas na networking i wymianę doświadczeń.

Szkolenie wraz ze śniadaniem jest darmowe, wstęp za okazaniem zaproszenia. Dowiedz się, czy są wolne miejsca: http://sniadaniepstk.evenea.pl/ lub kontakt@pstk.org.pl.

Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych (PSTK) to jedyna w Polsce organizacja zrzeszająca zawodowych tłumaczy ustnych. Celem PSTK jest promocja odpowiednich standardów i dbanie o rozwój jakości usług w branży tłumaczeń konferencyjnych.

Na spotkanie zapraszamy do restauracji Biała – Zjedz i wypij, która mieści się w modernistycznej willi przy ul. Francuskiej 2, w Warszawie i jest także partnerem naszego wydarzenia.

Profesjonalny sprzęt do tłumaczeń konferencyjnych i nagłośnienie zapewnia partner techniczny imprezy – firma Legwan.

Organizacyjnie i PR-owo wspiera nas Katarzyna Waszczuk z Diamond Moments.

Patronat medialny nad spotkaniem objęli:

  • miesięcznik  MICE Poland, wiodący magazyn piszący o branży spotkań w Polsce
  • portal Event Live, lifestyle’owy portal eventowy
  • OOH Event!, magazyn branży eventowej

PARTNERZY WYDARZENIA

PATRONAT MEDIALNY

2018 POLSKIE STOWARZYSZENIE TŁUMACZY KONFERENCYJNYCH

Realizacja SHABLON