Wsparcie dla organizatorów konferencji – Warsaw Convention Bureau

Organizatorzy, którzy chcą zorganizować międzynarodowy kongres w Warszawie, mogą liczyć na wsparcie Warsaw Convention Bureau, które współpracuje z PSTK. W tym artykule znajdziesz informacje o tym, co Warsaw Convention Bureau może zaoferować organizatorom.

 

Co oferuje Warsaw Convention Bureau?

Waraw Convention Bureau proponuje dwojakie wsparcie:

  • dla lokalnych ambasadorów kongresów
  • dla organizatorów wydarzeń

Na pomoc mogą liczyć członkowie towarzystw naukowych i stowarzyszeń branżowych, którzy chcą zachęcić organizatorów międzynarodowych kongresów ze swojej dziedziny do zorganizowania wydarzenia w Warszawie. W takiej sytuacji Warsaw Convention Bureau pomoże ambasadorowi przygotować się do konkursu destynacji, stworzyć profesjonalną ofertę, pozyskać lokalnych partnerów i zorganizować promocję.

Organizatorom kongresów – i lokalnych, i zagranicznych – Warsaw Convention Bureau może między innymi zaproponować bezpłatny wynajem sali na bankiet otwierający konferencję, wsparcie w zorganizowaniu bezpłatnej komunikacji miejskiej dla uczestników, zwiedzania Warszawy, ale też może pomóc w sfinansowaniu pakietu pobytowego dla keynote speakera. Organizatorzy mogą też liczyć na pomoc przy promocji.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Warsaw Convention Bureau: http://warsawconvention.pl

Pobierz

Zobacz szczegółową ofertę Warsaw Convention Bureau (link)

 

2018 POLSKIE STOWARZYSZENIE TŁUMACZY KONFERENCYJNYCH

Realizacja SHABLON