SZKOLENIE DLA TŁUMACZY NATO

utworzone przez | sie 30, 2018 | Aktualności - tłumacz | 0 komentarzy

Pierwsze szkolenie z tłumaczenia ustnego zorganizowane całkowicie siłami PSTK za nami!   

W dniach 26–29 lipca przeprowadziliśmy czterodniowe warsztaty dla tłumaczy wewnętrznych Korpusu Północno-Wschodniego NATO. Opracowaliśmy program dopasowany do potrzeb zamawiających, na który złożyły się zajęcia z tłumaczenia konsekutywnego, notacji, prezentacji i przemawiania publicznego oraz tłumaczenia symultanicznego. Po szkoleniu przeprowadziliśmy ankietę, która pokazała, że uczestnicy docenili profesjonalizm i zaangażowanie prowadzących oraz organizatorów.

Szkolili: Diana Jankowiak, Jakub Sodolski, Joanna Spychała i Aleksander Szojda-Pallado, a stroną organizacyjną zajęli się: Diana Jankowiak, Olga Skorupka i Piotr Szmeja. Dokumentacja zdjęciowa: Weronika Mincer. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

Zastanawiamy się nad dalszym wykorzystaniem formatu i prowadzeniem szkoleń dla tłumaczy wewnętrznych zatrudnionych w firmach i instytucjach oraz organizowaniem warsztatów z tłumaczenia dla członków i sympatyków PSTK.

Jeśli masz pomysł na takie szkolenie lub chcesz wziąć udział w szkoleniach doskonalących umiejętności tłumaczenia konferencyjnego, zgłoś się do nas, pisząc wiadomość na adres: kontakt@pstk.org.pl.

Zapraszamy też do obejrzenia kompilacji zdjęć ze szkolenia.

2018 POLSKIE STOWARZYSZENIE TŁUMACZY KONFERENCYJNYCH

Realizacja SHABLON